Vaillant, kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklara Medline Acil Sağlık hizmetleri ile devam ediyor. Medline ile yapılan işbirliği kapsamında Vaillant Club üyeleri, Medline’ın telefonla tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Vaillant, sadakat programı Vaillant Club üyelerini ayrıcalıklarla buluşturmaya devam ediyor. Medline Acil Sağlık ile yapılan anlaşma kapsamında, Vaillant tarafından belirlenecek konutlara, bir yıl boyunca yararlanabilecekleri, acil durumlarda 7/24 geçerli ücretsiz ve sınırsız acil sağlık hizmeti üyeliği verilecek.

İş birliği ile Vaillant Club üyelerinin yanı sıra birlikte ikamet ettikleri tüm bireyler Medline’ın telefon ile tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetleri başta olmak üzere birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilecek. 32 parametre acil durumlar listesinde yer alan durumlarda ise evdeki misafirler de Medline hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecek.

 

Acil durum hizmetlerinin yanı sıra Vaillant Club üyeleri, beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkan sağlık sorunları için Medline doktorlarına günün her saati istedikleri soruları yönelterek telefon ile tıbbi danışmanlık hizmeti de alabilecek.

Vaillant kullanıcıları, Vaillant’ın web sitesinden Vaillant Club sekmesine giriş yaptıktan sonra hediye kataloğuna üyelik bilgilerini girerek sağlık hizmeti talebinde bulunarak bu ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

Vaillant Kobmiler